Běžecké pásy

Běžecké pásy

Ať už potřebujete zhubnout, vylepšit si fyzickou kondici nebo si jen tak zacvičit, skvělým pomocníkem pro tyto účely jsou běžecké pásy. Využít je můžete nejen v různých posilovnách a fitness centrech, ale velmi často si je lidé kupují i domů.

Domácí běžecké pásy Vám pomohou při hubnutí a jsou často mnohem účinnější a efektivnější metodou, jak shodit přebytečné kilogramy, než různé diety.

Druhy běžeckých pásů

Běžecké pásy rozdělujeme na motorové a bezmotorové. Motorový běžecký pás je pohodlnější a oblíbenější variantou, naopak bezmotorové (mechanické běžecké pásy) se už dnes příliš neprodávají. Elektrické běžecké pásy jsou určitě lepší možností, navíc už se dají pořídit i za velmi nízké ceny.

Běžecké pásy inSPORT line

Jedním z největších výrobců běžeckých pásů je společnost inSPORTline. Její nabídka v této kategorii je opravdu rozmanitá a nalezneme v ní jak levné modely pro nenáročné uživatele, tak i špičkové běžecké pásy, vhodné pro využití ve fitness centrech, posilovnách nebo jiných sportovištích. Z těch levnějších se jedná např. o běžecký pás inSPORTline Excel Run (s nosností 100 kg, který je vhodný pro trénink běhu, chůze nebo běhu na lyžích) nebo magnetický běžecký pás inSPORTline Bajamo 3 v 1 (bezmotorový model, který ale nabízí kombinaci s vibromasážním strojem a rotanou). Pro domácí použití je vhodný také inSPORTline Galeto s motorem a snímačem tepu nebo luxusní běžecký pás inSPORTline Elbrom, jenž umožňuje i sledování televizních programů.

Běžecké pásy inSPORT line

Běžecké pásy Kettler

Běžecké pásy Kettler patří k tomu nejkvalitnějšímu, s čím se můžeme v této kategorii fitness vybavení setkat. Vynikající je např. Kettler Track Performance s 16 tréninkovými programy a nosností 140 kg nebo běžecký pás Kettler Track Motion se spoustou užitečných funkcí, který ocení i profesionální sportovci. Výborné vlastnosti má ale třeba i Kettler PACER nebo luxusnější Kettler Track Experience s 38 tréninkovými programy.

Běžecké pásy Kettler

Běžecké pásy ostatních značek

Mezi ostatní přední značky běžeckých pásů patří např. Spokey nebo Sportop. Od výrobce Spokey je nejoblíbenější motorový běžecký pás Spokey Arizona s 25 programy, nosností 150 kg a rychlostí až 22 km/h. Z dalších modelů této značky jmenujme např. Spokey Utah, Spokey Torino nebo Spokey Roma.

Běžecký pás Spokey